Aktuality

Mika Heming: „Závodit za národní tým je jedním z mých cyklistických snů.“
16. 06. 2022

Mika Heming je v této sezóně jedním z nejúspěšnějších sběratelů UCI bodů v rámci českých kontinentálních týmů, resp. českých cyklistů působících v zahraničních kontinentálních týmech. Aktuálně se chystá s ambicemi na národní mistrovství a rád by byl ve špičkové kondici i při UCI závodech zařazených do kategorie jedna, které ATT Investments bude letos absolvovat a na které bude nominován. Pojďme se o něm dozvědět něco víc.

Okolo Slovenska 2022 s šesti World týmy a dvěma českými
12. 06. 2022

66. ročník etapového závodu Okolo Slovenska dostal definitivní podobu. Pojede se od 13. do 17. září, má pět etap, jede se od západu na východ, na start se postaví šest World týmů a také dva české: Elkov-Kasper a ATT Investments.

Další vydařený prodloužený víkend cyklistů ATT Investments. Celkem 38 UCI bodů z Polska a Belgie.
06. 06. 2022

5. června, Pardubice. Jezdci ATT Investments se opět rozdělili na dvě skupiny. První z nich absolvovala tří etapový Tour of Malopolska (2.2) a druhá belgický jednorázový závod Memorial Philippe Van Coningsloo (1.2). Z prvního vytěžili 10 UCI bodů za 6. místo v konečném pořadí Karla Camrdy. Z druhého 28 bodů za 3. místo Matúše Štočka a 9. Tomáš Bárty.

Matúš Štoček třetí v Belgii při Memorial Philippe Van Coningsloo
05. 06. 2022

Matúš Štoček z ATT Investments dosáhl velmi dobrého výsledku na belgické jednorázovce, když strávil celý den v chladu a dešti v úspěšném úniku a v koncovce přišel o druhé místo o šířku galusky. I jeho týmový kolega Tomáš Bárta, který dokončil závod na 9. místě, přispěl k dalšímu rozšíření týmové sbírky UCI bodů.

Po druhé etapě Tour of Malopolska se Jakub Otruba i Karel Camrda posunuli na 3. a 4. místo
04. 06. 2022

V dnešní etapě se realizovaly dva tříčlenné úniky. Ten druhý byl dojet kilometr před cílem dost redukovanou hlavní skupinou. Ve spurtu se prosadil Patryk Stosz z polského Voster ATS. Nejlepší z Čechů dojel na 10. místě Michal Schuran z ATT Investments. Nejdůležitější zprávou je ale skutečnost, že jak Jakub Otruba z týmu Elkov-Kasper, tak Karel Camrda z ATT Investments, se před zítřejší královskou etapou posunuli na 3., resp. 4. místo průběžného pořadí.

V první etapě Tour of Malopolska Jakub Otruba čtvrtý, Karel Camrda pátý a Jan Bárta šestý
03. 06. 2022

Docela kopcovitá etapa přinesla v její druhé části bojovnou cyklistiku. To nejpodstatnější se odehrálo v cílovém 4,5 kilometru dlouhém stoupání. Nejúspěšnější byl 20ti letý Ital Walter Calzoni z kontinentálního Gallina Ecotek Lucchini Colosio. Na čtvrtém místě dokončil etapu Jakub Otruba z Elkov-Kasper, na pátém Karel Camrda z ATT Investments a na šestém Jan Bárta také z Elkov-Kasper.

Dalších 28 UCI bodů. To je účet ATT Investments ze dvou etapových závodů uplynulého týdne
29. 05. 2022

29. května, Pardubice. Cyklisté ATT Investments v uplynulém týdnu závodili na dvou frontách. Třetí místo Tomáše Bárty v první etapě Tour of Estonia (2.1) a třetí místo Miky Heminga v konečném pořadí lucemburského Fléche du Sud (2.2) přineslo týmu dalších velmi cenných 28 UCI bodů. V obou případech podali závodníci tohoto českého kontinentálního týmu velmi dobré výkony a znovu potvrdili, že tento tým organizačně i výkonnostně stále roste.

Mika Heming třetí v konečném pořadí Fléche du Sud. Pro tým další cenné UCI body.
29. 05. 2022

Závěrečná etapa skončila hromadným dojezdem. Nejlepší z českých závodníků potažmo českých týmů 18. Tomáš Kopecký a 20. Mika Heming. Prvořadým cílem bylo uhájit třetí místo v klasifikaci jednotlivců pro Miku Heminga z ATT Investments. V cíli etap se neudělovaly bonifikační sekundy, nebylo třeba se cpát do rizika. Podařilo se. Třetí místo v silné konkurenci na tuto kategorii závodu je mimořádný úspěch.

Matěj Stránský si při pádu přivodil komplikovanou zlomeninu ruky
28. 05. 2022

V průběhu včerejší etapy Tour of Estonia si Matěj Stránský přivodil komplikované poranění ruky, které ho na nějaký čas vyřadí ze závodního kolotoče. V úvodní části etapy spadl Matěj Stránský (na titulním snímku vlevo) podobně jako několik dalších závodníků. Na rozdíl od nich to ale v jeho…

Po třetí etapě Fléche du Sud Mika Heming na třetím místě
28. 05. 2022

Těžká etapa profilem, deštěm, větrem i způsobem závodění finišovala v náročném cílovém stoupání. Nejlépe si s ním poradil syn slavného otce cyklokrosař Thibau Nys. Na čtvrtém místě dokončil etapu Mika Heming z ATT Investments a bezprostředně za ním Daniel Turek z Felbermayr-Simplon Wels. Mika Heming se tímto výsledkem posunul na průběžné třetí místo 11 sekund za vedoucím Nysem.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace